Kargo ve Ödeme

Kargo ve Ödeme

  • http:/www.mrandmrspopcorn.com.tr sitesindeki tüm ödemeler Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfası (Bu ödeme sayfasının tasarımı, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanmaktadır.) veya PAYPAL ödeme sistemleri üzerinden online – tek ödeme olarak gerçekleşmektedir.

  • Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan/PAYPAL hesabınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza/PAYPAL hesabınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  • Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 3 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Ancak, kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  • http:/www.mrandmrspopcorn.com.tr sitesinde verilen tüm siparişler Aras Kargo tarafından en geç 3 iş günü içinde müşteriye ulaştırılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı gönderim ücreti aynı olup 5 TL olup ALICI tarafından ödenmektedir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedavadır.