Bambaşka Bir Patlamış Mısır

Bambaşka Bir Patlamış Mısır

Size bambaşka ve çok farklı bir patlamış mısırdan bahsetmek istiyorum. Karamelli, Çikolatalı, Çilekli ve Çedar Peynirli... Mr. and Mrs. Popcorn ailesi olarak aslında bazılarınız bizi çoktan tanıdı ve tattı bile, ama biliyorum ki bazılarınız ilk defa duyuyor ve tatlı ve soslu patlamış mısır fikri kulaklarına değişik geldi.

Farklı soslar ile yapılan patlamış mısırlar dünyada 1800’lü yıllardan beri var. Amerika başta olmak üzere, bir çok Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinden, Japonya ve Çin gibi Uzakdoğu ülkelerine kadar çok yaygın bir şekilde tüketilen farklı bir atıştırmalıktır. Farklı çeşitlerin en başında “karamelli” tercih ediliyor ama tabii çikolata severler çikolatalıdan vazgeçmezler. Daha tropikal isteyenler için çilekli, farklı olsun ama tatlı değil diyenler için çedar peynirli seçeneklerimiz vardır.

Sizlere farklı ve lezzetli yeni bir tat sunarken her zaman “sağlığınız önceliğimizdir” prensibi ile hareket etmekteyiz. Mr. & Mrs. Popcorn ürünlerinin tüm GDO Analizlerini internet sitemizden detaylı olarak görebilir ve bizimle daha yakından tanışabilirsiniz.

Afiyetle Kalın,
Mr. & Mrs. Popcorn.